Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABLEVTZA0237
Kod producenta: ZADX0080PL
Stan magazynowy: 21 szt.
Kod EAN: 197530284359
Żyroskop: Tak
Taktowanie procesora: 2,2 GHz
Platforma: Android
Producent procesora: MediaTek
Częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Bluetooth: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Głębokość produktu: 174,2 mm
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Szerokość produktu: 268,3 mm
Waga produktu: 650 g
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Kolor produktu: Szary
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Jasność: 400 cd/m2
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Pojemność baterii: 8600 mAh
Przednia kamera: Tak
Typ procesora: MediaTek
Ilość wbudowanych głośników: 8
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Łączność z siecią komórkową: Nie
Przekątna ekranu: 11,5"
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Pamięć RAM: 8 GB
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Nazwa koloru: Luna Grey
Typ HD: 2 K
Rozdzielczość: 2000 x 1200 px
Ekran dotykowy: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wersja Bluetooth: 5.2
Ostrzeżenia: Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.
Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
Dołączony akumulator: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Lokalizacja pozycji: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Klasa wydajności energetycznej: D
Galileo: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
GLONASS: Tak
Nośniki: Flash
GPS: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Pamięć wbudowana: 128 GB
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
WWAN: Niezainstalowany
Liczba rdzeni procesora: 8
Akcelerometr: Tak
Model procesora: Helio G99
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1098 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent procesora: | MediaTek |
| Żyroskop: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 11,5" |
| Rozdzielczość: | 2000 x 1200 px |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Typ HD: | 2 K |
| Ilość wbudowanych głośników: | 8 |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Nośniki: | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pojemność baterii: | 8600 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Model procesora: | Helio G99 |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Kolor produktu: | Szary |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu: | 650 g |
| Szerokość produktu: | 268,3 mm |
| Głębokość produktu: | 174,2 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.