Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0432
Kod producenta: SM-X110NZAAEUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095361604
Nazwa koloru: Graphite
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Przekątna ekranu: 8,7"
Wysokość opakowania: 130,5 mm
BeiDou: Tak
Czytnik linii papilarnych: Nie
GLONASS: Tak
Głębokość opakowania: 29 mm
GPS: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 473 g
Pamięć wbudowana: 64 GB
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą.
Szerokość opakowania: 217,5 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 64 szt.
Kod produktu celnego (TARIC): 8471300000
Ochrona hasłem: Tak
Produkty na paletę (UE): 640 szt.
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 16 szt.
System dźwięku: Dolby Atmos
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Pojemność skrzyni (zewnętrznej): 11919 cm3
Gęstość pikseli: 179 ppi
Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy
Wysokość palety netto: 120 cm
Przewody: USB Type-C
NFC: Nie
Szerokość palety netto: 123 cm
Typ HD: WXGA+
Akcelerometr: Tak
Głębokość palety netto: 80 cm
Rozdzielczość: 1340 x 800 px
Rysik: Nie
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wyjmowana bateria: Nie
Cyfrowy zoom: 10x
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a
Maksymalna rozdzielczość filmu: 1920 x 1080 px
Wersja Bluetooth: 5.3
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1920x1080@30fps
Maksymalne taktowanie procesora: 2,2 GHz
Moc głośnika: 1 W
Pamięć użytkownika: 44,8 GB
Liczba portów USB 2.0: 1
Napięcie baterii: 3,82 V
Wytrzymały design: Nie
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Czas ładowania: 3 h
Obsługiwane formaty audio: RTTTL,MP3,AMR,OGA,IMY,3GA,OTA,WAV,M4A,MXMF,FLAC,Mid,RTX,AAC,OGG,AWB,XMF,MIDI
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Platforma: Android
Obsługiwane formaty plików wideo: WEBM,3G2,AVI,3GP,M4V,MKV,MP4,FLV
Liczba rdzeni procesora: 8
Karta graficzna: Mali-G57 MC2
Tryby nagrywania wideo: 1080p
Taktowanie procesora: 2 GHz
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Dołączony akumulator: Tak
Bluetooth: Tak
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Wi-Fi Direct: Tak
Głębokość produktu: 8 mm
Układ: Ciemnopopielaty
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Szerokość produktu: 124,7 mm
Rozdzielczość przedniej kamery: 2 Mpix
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Wysokość produktu: 211 mm
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Waga produktu: 332 g
Zasilacz sieciowy: Nie
Lokalizacja pozycji: Tak
Odnowiony: Nie
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Nie
Kolor produktu: Grafitowy
Przednia kamera: Tak
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Jasność: 570 cd/m2
Ilość wbudowanych głośników: 2
Bezprzewodowe ładowanie: Nie
Klawiatura w zestawie: Nie
Łączność z siecią komórkową: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Pojemność baterii: 19,48 Wh,5100 mAh
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Technologia wyświetlacza: LCD
Typ matrycy: TFT
Pamięć RAM: 4 GB
Galileo: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 570 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Karta graficzna: | Mali-G57 MC2 |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Grafitowy |
| Nazwa koloru: | Graphite |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Wytrzymały design: | Nie |
| Szerokość opakowania: | 217,5 mm |
| Waga produktu: | 332 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 473 g |
| Wysokość opakowania: | 130,5 mm |
| Głębokość opakowania: | 29 mm |
| Szerokość produktu: | 124,7 mm |
| Głębokość produktu: | 8 mm |
| Wysokość produktu: | 211 mm |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Odnowiony: | Nie |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Nie |
| Galileo: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rysik: | Nie |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Rozdzielczość: | 1340 x 800 px |
| Przekątna ekranu: | 8,7" |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Jasność: | 570 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ matrycy: | TFT |
| Gęstość pikseli: | 179 ppi |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Platforma: | Android |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Napięcie baterii: | 3,82 V |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Pojemność baterii: | 19,48 Wh,5100 mAh |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Nie |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 2 Mpix |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: | 64 szt. |
| Akcelerometr: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Typ HD: | WXGA+ |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Moc głośnika: | 1 W |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć użytkownika: | 44,8 GB |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej): | 11919 cm3 |
| Produkty na paletę (UE): | 640 szt. |
| Szerokość palety netto: | 123 cm |
| Kod produktu celnego (TARIC): | 8471300000 |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): | 16 szt. |
| Głębokość palety netto: | 80 cm |
| Wysokość palety netto: | 120 cm |
| Obsługiwane formaty audio: | RTTTL,MP3,AMR,OGA,IMY,3GA,OTA,WAV,M4A,MXMF,FLAC,Mid,RTX,AAC,OGG,AWB,XMF,MIDI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | WEBM,3G2,AVI,3GP,M4V,MKV,MP4,FLV |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.