Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABSA1TZA0503
Kod producenta: SM-X920NZAREUB
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 8806095596914
GLONASS: Tak
Taktowanie procesora: 2,8 GHz
Pamięć wbudowana: 256 GB
Bluetooth: Tak
NFC: Nie
Głębokość produktu: 5,4 mm
Akcelerometr: Tak
Szerokość produktu: 326,4 mm
Żyroskop: Tak
Wysokość produktu: 208,6 mm
Rysik: Tak
Waga produktu: 718 g
Czujnik Halla: Tak
Formaty kompresji: MKV,M4V,WEBM,3GP,FLV,MP4,AVI
Kolor produktu: Szary
Wyjmowana bateria: Nie
Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): 12 MP
Pojemność baterii: 11200 mAh
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Typ matrycy: AMOLED
Profile Bluetooth: OPP,HOGP,PBP,HID,TMAP,AVCTP,PAN,DI,A2DP
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Platforma: Android
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Przekątna ekranu: 14,6"
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Czytnik linii papilarnych: Tak
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840x2160@30fps
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Pamięć użytkownika: 483 GB
Czas przegladania (Wi-Fi): 10 h
Obsługiwane formaty plików wideo: 3G2,3GP
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Tryby nagrywania wideo: 2160p
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Wbudowany schowek na rysik: Tak
Ekran matowy: Tak
Dołączony akumulator: Tak
Przednia kamera: Tak
Wi-Fi Direct: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Pamięć RAM: 12 GB
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Nazwa koloru: Moonstone Grey
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Podświetlenie LED: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
Typ HD: WQXGA+
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Nagrywanie wideo: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b
Klasa wydajności energetycznej: G
Wersja Bluetooth: 5.3
Wtyk słuchawek: Bluetooth / USB-C
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Mobile High-Definition Link (MHL): Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Galileo: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
BeiDou: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4666 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Taktowanie procesora: | 2,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Wbudowany schowek na rysik: | Tak |
| Nazwa koloru: | Moonstone Grey |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Kolor produktu: | Szary |
| Waga produktu: | 718 g |
| Szerokość produktu: | 326,4 mm |
| Wysokość produktu: | 208,6 mm |
| Głębokość produktu: | 5,4 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Platforma: | Android |
| Pamięć użytkownika: | 483 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth / USB-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nie |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 10 h |
| Pojemność baterii: | 11200 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): | 12 MP |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p |
| Przednia kamera: | Tak |
| Profile Bluetooth: | OPP,HOGP,PBP,HID,TMAP,AVCTP,PAN,DI,A2DP |
| Formaty kompresji: | MKV,M4V,WEBM,3GP,FLV,MP4,AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3G2,3GP |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.