Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNOHXS050
Kod producenta: 83DG00EPPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198153966721
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Czytnik kart: Tak
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Kolor obudowy: Szary (Luna Grey)
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 262,3 x 359,7 x 19,7-25,2
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Waga (kg): 2.360
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution)
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13450HX Processor (20M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Lenovo Legion Gaming Speed Mouse Pad M
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: Legion
Rozdzielczość optymalna: 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 4800MHz
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 5x : 3x 3.0 + 2x 3.1 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.2
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Pojemność baterii (Wh): 80.0
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors
Gwarancja producenta: 36
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 16
Chipset płyty głównej: Intel® HM770
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6052 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Legion |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13450HX Processor (20M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 16 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Chipset płyty głównej: | Intel® HM770 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 5x : 3x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 80.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 262,3 x 359,7 x 19,7-25,2 |
| Waga (kg): | 2.360 |
| Kolor obudowy: | Szary (Luna Grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Lenovo Legion Gaming Speed Mouse Pad M |
| Informacje dodatkowe: | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.