Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4294
Kod producenta: 9G0E5ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198415029409
Pamięć RAM: 16 GB
Typ produktu: Laptop
Czujnik Halla: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wbudowane głośniki: Tak
Zasilanie USB: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowany mikrofon: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Maksymalne taktowanie procesora: 4,3 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,8 GHz,1,3 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Napęd optyczny: Nie
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,3 GHz
Pojemność baterii: 56 Wh
Ilość komór baterii: 3
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
NVMe: Tak
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji.
Typ matrycy: IPS
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Ilość portów HDMI: 1
Zrównoważone technologie i materiały: Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 15% recycled metal
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Certyfikaty zgodności: CE,GS mark,VCCI,RoHS
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Segment HP: Biznes
Przekątna ekranu: 14"
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Czytnik linii papilarnych: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 35
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przednia kamera HP: HP Webcam
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 60
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 4
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Długość przekątnej ekranu (cm): 35,6 cm
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Nośniki: SSD
Wysokość opakowania: 305 mm
HP GTIN (EAN/UPC): 196548866960, 198701840824, 196548867004, 196548867011
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Głębokość opakowania: 449 mm
Ekran matowy: Tak
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Szerokość opakowania: 69 mm
Rok wprowadzenia: 2024
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ochrona hasłem: Tak
Efektywne rdzenie: 8
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wersja HDMI: 2.1
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,6 GHz
Typ pamięci procesora: L3
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Wydajne rdzenie: 2
Liczba rdzeni procesora: 12
Paleta barw: 100%
Maksymalna moc turbo: 57 W
Model procesora: 125U
Producent karty WLAN: Intel
Model urządzenia wejściowego: HP Premium Keyboard
Podstawowa moc procesora: 15 W
Liczba wątków: 14
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Producent procesora: Intel
Moc adaptera AC: 65 W
Przednia kamera: Tak
Cache procesora: 12 MB
Typ anteny: 2x2
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Bluetooth: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Klawiatura numeryczna: Nie
Głębokość produktu: 224,3 mm
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Szerokość produktu: 315,6 mm
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 9
Typ HD: WUXGA
Ilość wbudowanych głośników: 2
Waga produktu: 1,41 kg
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-smart-tank-580-all-in-one-printer/model/2101277335?sku=4A8D4A&serialnumber=4A8D4A
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Wysokość (z przodu): 1,16 cm
Kolor produktu: Srebrny
Czujnik koloru: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Łączność z siecią komórkową: Nie
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wysokość (z tyłu): 1,61 cm
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Dodatkowe cechy klawiatury: Spill-resistant
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ dysku SSD: M.2
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Jasność: 400 cd/m2
Oryginalna nazwa marki: HP
Wersja Bluetooth: 5.3
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5699 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-smart-tank-580-all-in-one-printer/model/2101277335?sku=4A8D4A&serialnumber=4A8D4A |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,8 GHz,1,3 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,6 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,3 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba wątków: | 14 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Model procesora: | 125U |
| Producent procesora: | Intel |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Wysokość (z tyłu): | 1,61 cm |
| Wysokość (z przodu): | 1,16 cm |
| Waga produktu: | 1,41 kg |
| Szerokość produktu: | 315,6 mm |
| Głębokość produktu: | 224,3 mm |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 449 mm |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Ekran matowy: | Tak |
| Paleta barw: | 100% |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ HD: | WUXGA |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 35,6 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | CE,GS mark,VCCI,RoHS |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Model urządzenia wejściowego: | HP Premium Keyboard |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Dodatkowe cechy klawiatury: | Spill-resistant |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Czujnik koloru: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196548866960, 198701840824, 196548867004, 196548867011 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 15% recycled metal |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 60 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 35 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 9 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 4 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.