Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNOGUSIW0
Kod producenta: 82XV009VPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196804969268
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.2
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Pojemność baterii (Wh): 60.0
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 12
Gwarancja producenta: 36
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Czytnik linii papilarnych: Nie
Czytnik kart: Nie
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Kolor obudowy: Szary (Storm Grey)
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4050 6GB
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 265 x 360 x 25,2
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 2.400
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Certifications: ErP Lot 3, RoHS compliant
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-12450H Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 170W Slim Tip (3-pin)
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: LOQ
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5-4800
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.1 + 1x 3.0 + 1x Typu-C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4827 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | LOQ |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-12450H Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4050 6GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.1 + 1x 3.0 + 1x Typu-C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 60.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 265 x 360 x 25,2 |
| Waga (kg): | 2.400 |
| Kolor obudowy: | Szary (Storm Grey) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 170W Slim Tip (3-pin) |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: ErP Lot 3, RoHS compliant |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.