Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCGUS17R
Kod producenta: 83A1008HPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197532135239
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 12
Pojemność baterii (Wh): 38.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 1 / 1
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 3.0 W
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Czytnik linii papilarnych: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik kart: Nie
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowy: Czarny (Business Black)
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Pojemność dysku: 512 GB
Dołączone oprogramowanie: Office Trial
Wymiary [G x S x W] (mm): 235,8 x 359,2 x 19,9
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Waga (kg): 1.670
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: - TÜV Rheinland
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65 W
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: TN
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ac
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.1
Podświetlana klawiatura: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2884 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Typ matrycy: | TN |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 1 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Pojemność baterii (Wh): | 38.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 235,8 x 359,2 x 19,9 |
| Waga (kg): | 1.670 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Business Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie: | Office Trial |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65 W |
| Informacje dodatkowe: | - TÜV Rheinland |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.