Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBRK
Kod producenta: 83ED002RPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198153879953
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość portów USB4 Gen 3x2: 3
Typ matrycy: OLED
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość wbudowanych głośników: 4
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Łączność z siecią komórkową: Nie
Przekątna ekranu: 14,5"
Copilot+ PC: Tak
Nośniki: SSD
Typ dysku SSD: M.2
Czytnik linii papilarnych: Nie
Port ładowania USB typu C: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Microsoft Copilot: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Pamięć RAM: 32 GB
Klawisz copilot: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Prędkość zegara pamięci: 8448 MHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Qualcomm
NVMe: Tak
Piktogram(y) zagrożenia: GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Nazwa koloru: Cosmic Blue
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Typ zintegrowanej karty graficznej: Qualcomm Adreno
Przestrzeń barw RGB: sRGB
WWAN: Niezainstalowany
Dedykowana karta graficzna: Nie
Paleta barw: 100%
Moc głośnika: 2 W
Liczba rdzeni procesora: 12
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Qualcomm Hexagon
Model procesora: X1E-78-100
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Wydajność NPU do: 45 TOPs
Liczba wątków: 12
Typ anteny: 2x2
Zasilanie USB: Tak
Producent procesora: Qualcomm
Podświetlenie LED: Tak
Windows Hello: Tak
Cache procesora: 42 MB
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Układ płyty głównej: Qualcomm SoC
Generacja procesora: Snapdragon X Elite
Technologia High Dynamic Range (HDR): Dolby Vision,DisplayHDR Tak Black 600
Bluetooth: Tak
Typ HD: 3K
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Przewodowa sieć LAN: Nie
Ilość wbudowanych mikrofonów: 4
Głębokość produktu: 225,2 mm
Rozdzielczość: 2944 x 1840 px
Powierzchnia wyświetlacza: Połysk
Szerokość produktu: 325 mm
Ekran dotykowy: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Wysokość produktu: 12,9 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Waga produktu: 1,28 kg
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Wersja TPM: 2.0
Materiał obudowy: Aluminium
Wersja Bluetooth: 5.4
Zasilacz sieciowy: Tak
Kolor produktu: Niebieski
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Jasność: 500 cd/m2
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Typ przedniej kamery: Full HD
Typ produktu: Laptop
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Przednia kamera: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Wbudowana karta graficzna: Tak
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Qualcomm Adreno GPU
Klawiatura numeryczna: Nie
Pojemność baterii: 70 Wh
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5759 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Typ matrycy: | OLED |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Windows Hello: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Waga produktu: | 1,28 kg |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Qualcomm Adreno GPU |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Głębokość produktu: | 225,2 mm |
| Szerokość produktu: | 325 mm |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Qualcomm Adreno |
| Wysokość produktu: | 12,9 mm |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Model procesora: | X1E-78-100 |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Liczba wątków: | 12 |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Układ płyty głównej: | Qualcomm SoC |
| Typ HD: | 3K |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Połysk |
| Bluetooth: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 4 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | Dolby Vision,DisplayHDR Tak Black 600 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Jasność: | 500 cd/m2 |
| Paleta barw: | 100% |
| NVMe: | Tak |
| Typ produktu: | Laptop |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2: | 3 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Nazwa koloru: | Cosmic Blue |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Klawisz copilot: | Tak |
| Prędkość zegara pamięci: | 8448 MHz |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Qualcomm |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Generacja procesora: | Snapdragon X Elite |
| Cache procesora: | 42 MB |
| Rozdzielczość: | 2944 x 1840 px |
| Przekątna ekranu: | 14,5" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Microsoft Copilot: | Tak |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Pojemność baterii: | 70 Wh |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| Wydajność NPU do: | 45 TOPs |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.