Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAPBZ4220
Kod producenta: EAP211-Bridge KIT
Stan magazynowy: 0 szt.
Moc wyjściowa: <23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); <30dBm (5 GHz band3, EIRP)
Zysk anteny bezprzewodowej: 7 dBi
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Bridge / Most
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
Częstotliwość pracy: 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-Personal/Enterprise
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 79 x 224 x 60
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 873 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Bridge / Most |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | <23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); <30dBm (5 GHz band3, EIRP) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-Personal/Enterprise |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 7 dBi |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Porty wej/wyj: | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 79 x 224 x 60 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.