Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAPBZ50G0
Kod producenta: EAP265 HD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364030728
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Harmonogram resetu
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Antena: Wewnętrzna - 6 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 205,5 x 181,5 x 37,1
Moc wyjściowa: CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) FCC: <24dBm(2.4GHz) <22dBm(5GHz)
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 699 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) FCC: <24dBm(2.4GHz) <22dBm(5GHz) |
| Antena: | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Harmonogram resetu |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 205,5 x 181,5 x 37,1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.