Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIACC0041
Kod producenta: RG-EST100-E
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693275775
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 60 °C
Przeznaczenie: Pręt, Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Głębokość produktu: 165,5 mm
Szerokość produktu: 68,7 mm
Wysokość produktu: 42 mm
Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): Tak
Waga produktu: 300 g
Zakres napięcia DC: 12 V
Kolor produktu: Biały
6 GHz: Nie
Polaryzacja: Podwójna polaryzacja
Rodzaj kierunku anteny: Kierunkowa
Pobór mocy: 5 W
Stopień ochrony IP: IP55
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
5 GHz: Nie
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Poziom wzmocnienia anteny (max): 8 dBi
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Wielkość pamięci flash: 8 MB
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WMM,SSH
Diody LED: Tak
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 345 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| 6 GHz: | Nie |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| 2,4 GHz: | Tak |
| 5 GHz: | Nie |
| MIMO: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Stopień ochrony IP: | IP55 |
| Diody LED: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przeznaczenie: | Pręt, Ściana |
| Pobór mocy: | 5 W |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 165,5 mm |
| Szerokość produktu: | 68,7 mm |
| Wysokość produktu: | 42 mm |
| Waga produktu: | 300 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WMM,SSH |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash: | 8 MB |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Polaryzacja: | Podwójna polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 8 dBi |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny: | Kierunkowa |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.