Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50P0
Kod producenta: UAP-FlexHD-EU
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0817882029667
Moc wyjściowa: EIRP: 23 dBm (2,4GHz), 26 dBm (5GHz)
Port PoE: Tak
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise/ENT
Antena: Tak - Wewnętrzne
Strona o towarze: https://eu.store.ui.com/collections/wireless/products/unifi-flexhd?_pos=2&_sid=ab31a20e6&_ss=r
Wymiary [G x S x W] (mm): 48,5 x 48,5 x 159,5
Waga (kg): 0.315
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI UniFi UAP FlexHD WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO PoE
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Informacje dodatkowe: Certifications: CE, FCC, IC
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 984 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi UAP FlexHD WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO PoE |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-ENT |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Port PoE: | Tak |
| Antena: | Tak - Wewnętrzne |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | EIRP: 23 dBm (2,4GHz), 26 dBm (5GHz) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 48,5 x 48,5 x 159,5 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: CE, FCC, IC |
| Waga (kg): | 0.315 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Strona o towarze: | https://eu.store.ui.com/collections/wireless/products/unifi-flexhd?_pos=2&_sid=ab31a20e6&_ss=r |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | EIRP: 23 dBm (2,4GHz), 26 dBm (5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-Enterprise/ENT |
| Antena: | Tak - Wewnętrzne |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 48,5 x 48,5 x 159,5 |
| Waga (kg): | 0.315 |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: CE, FCC, IC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.