Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILCUDACC0009
Kod producenta: AP1300 Outdoor
Stan magazynowy: 26 szt.
Kod EAN: 6971690792893
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Tryby pracy: Wireless Access Point, Wireless Router, Wireless Extender, WISP
Przycisk reset: Tak
Dopasuj funkcje trybu AP: Sieci kratowe
Sterowanie pasmem: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA2-PSK
Maksymalny zakres zewnętrzny: 170 m
Napięcie operacyjne: 24 - 57 V
Limit częstotliwości: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Funkcje anteny: Odłączana antena
MIMO: Tak
Adapter PoE w zestawie: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Active PoE,Passive PoE
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
6 GHz: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
BeamForming: Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Rodzaj wtyku anteny: RP-SMA
Przewody: LAN (RJ-45)
Stopień ochrony IP: IP65
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 - 60 °C
Przeznaczenie: Pręt, Ściana
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Taktowanie procesora: 880 MHz
Zestaw do montażu: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Głębokość produktu: 53,7 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Szerokość produktu: 100 mm
5 GHz: Tak
Wysokość produktu: 240 mm
2,4 GHz: Tak
Kolor produktu: Biały
Szybki roaming: Tak
System operacyjny: Microso? Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Dołączona antena: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Zakres częstotliwości: 80 MHz
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Szerokość anteny: 2,16 cm
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Głębokość anteny: 1,55 cm
Ilość anten: 2
Wysokość anteny: 19,8 cm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af
Zestaw układów: MT7621DA+MT7613B+MT7603E
Przycisk WPS: Tak
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 274 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| System operacyjny: | Microso? Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Szybki roaming: | Tak |
| Dopasuj funkcje trybu AP: | Sieci kratowe |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Maksymalny zakres zewnętrzny: | 170 m |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 867 Mbit/s |
| MIMO: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Tryby pracy: | Wireless Access Point, Wireless Router, Wireless Extender, WISP |
| Zakres częstotliwości: | 80 MHz |
| 5 GHz: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Przeznaczenie: | Pręt, Ściana |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Active PoE,Passive PoE |
| Napięcie operacyjne: | 24 - 57 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 53,7 mm |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Wysokość produktu: | 240 mm |
| Wysokość anteny: | 19,8 cm |
| Głębokość anteny: | 1,55 cm |
| Szerokość anteny: | 2,16 cm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Taktowanie procesora: | 880 MHz |
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Zestaw układów: | MT7621DA+MT7613B+MT7603E |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Dołączona antena: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Funkcje anteny: | Odłączana antena |
| Ilość anten: | 2 |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Rodzaj wtyku anteny: | RP-SMA |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.