Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOXOLD270030
Kod producenta: 57457
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 6941948703230
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja obsługi
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Gwarancja producenta: 24
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,5 x 453 x 171
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.30
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjscie słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 48.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 967 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjscie słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +15° |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Instrukcja obsługi |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,5 x 453 x 171 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.30 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.