Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD340050
Kod producenta: VG3419C
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907024234
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 10.60
Waga bez podstawy (kg): 6.80
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 33.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 86% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 30 ~ 160, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 185, Type C: 30 ~ 185
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 24 ~ 120, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 120, Type C: 24 ~ 120
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 120 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Czas reakcji matrycy: 3.500 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +23°
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide x1
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 809 x 366 x 107
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI (v2.0): 30 ~ 160, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 185, Type C: 30 ~ 185
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Normy spełniane przez monitor: UkrSEPRO
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu 1500R
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI (v2.0): 24 ~ 120, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 120, Type C: 24 ~ 120
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 809 x 443,8 ~ 593,8 x 269
Wielkość plamki: 0.232 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2254 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Pobór energii (podczas pracy): | 33.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +23° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 86% (NTSC) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 809 x 443,8 ~ 593,8 x 269 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 809 x 366 x 107 |
| Waga z podstawą (kg): | 10.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.80 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu 1500R |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v2.0): 24 ~ 120, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 120, Type C: 24 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v2.0): 30 ~ 160, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 185, Type C: 30 ~ 185 |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 3.500 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 120 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI (v2.0): 24 ~ 120, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 120, Type C: 24 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI (v2.0): 30 ~ 160, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 185, Type C: 30 ~ 185 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | UkrSEPRO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.