Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOIILD240300
Kod producenta: XUB2492HSU-B6
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570122578
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProLite
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Czas reakcji matrycy: 0.400 ms
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 115 KHz
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +22°
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Normy spełniane przez monitor: TCO
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,5 x 343 (493) x 209,5
Informacje dodatkowe: Zasilanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.90
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: USB Type-B
Zakrzywiony ekran: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 781 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProLite |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.400 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 115 KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | USB Type-B |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +22° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,5 x 343 (493) x 209,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.90 |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.