Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD240290
Kod producenta: VA240-H-2
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 0766907030914
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Power plug x1 or 2 (by country)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 24 ~ 86 | HDMI (v1.4): 30 ~ 120
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 48 ~ 75 | HDMI (v1.4): 48 ~ 75
Informacje dodatkowe: Ekran Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +15°
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,8 x 324,3 x 51,01
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: BIS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,8 x 415,32 x 188,97
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.90
Waga bez podstawy (kg): 2.60
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 20.00 W
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 406 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | RGB Analog: 48 ~ 75 | HDMI (v1.4): 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | RGB Analog: 24 ~ 86 | HDMI (v1.4): 30 ~ 120 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | BIS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +15° |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power plug x1 or 2 (by country) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,8 x 415,32 x 188,97 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,8 x 324,3 x 51,01 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.60 |
| Informacje dodatkowe: | Ekran Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.