Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD270200
Kod producenta: 63F1UAT3EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197532306363
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614,8 x 390 x 72,3
Kolor obudowy: Czarny (Raven Black)
Informacje dodatkowe: 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Normy spełniane przez monitor: TUV Eye Comfort
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614,8 x 568 x 222,7
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.90
Waga bez podstawy (kg): 6.60
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 43.80 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 310 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel: HDMI, DP, USB-C do USB-A, USB-C do USB-C
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15866 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.000 ms |
| Jasność matrycy: | 310 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 43.80 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Raven Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel: HDMI, DP, USB-C do USB-A, USB-C do USB-C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614,8 x 568 x 222,7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614,8 x 390 x 72,3 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.60 |
| Informacje dodatkowe: | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.