Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOLGLD2706B0
Kod producenta: 27MR400-B.AEUQ
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 8806084706256
Waga bez podstawy (kg): 3.27
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Wejście audio ( stereo mini-jack )
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 100~240V (50/60Hz), kabel HDMI
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Smart Energy Saving, Super Resolution+
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612 x 363 x 51
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 457 x 200
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.86
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 531 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wejście audio ( stereo mini-jack ) |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 100~240V (50/60Hz), kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612 x 457 x 200 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612 x 363 x 51 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.86 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.27 |
| Informacje dodatkowe: | Smart Energy Saving, Super Resolution+ |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.