Strona główna » Monitory » Monitor LG 27" 27MR400-B VGA HDMI
Monitor LG 27" 27MR400-B VGA HDMIMonitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27
Monitor LG 27" 27MR400-B VGA HDMI
Monitor LG 27
Monitor LG 27
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOLGLD2706B0
Kod producenta: 27MR400-B.AEUQ
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 8806084706256
Waga bez podstawy (kg): 3.27
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Wejście audio ( stereo mini-jack )
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 100~240V (50/60Hz), kabel HDMI
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Smart Energy Saving, Super Resolution+
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612 x 363 x 51
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 457 x 200
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.86
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przekątna ekranu:27.00 cali
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.311 mm
Czas reakcji matrycy:5.000 ms
Jasność matrycy:250 cd/m2
Kontrast statyczny:1300 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Obsługa FreeSync:Tak
Wbudowane głośniki:Nie
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:99% (sRGB)
Wbudowany zasilacz:Nie
Kolor obudowy:Czarny (Black)