Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONSA1MON0231
Kod producenta: LS24D300GAUXEN
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8806095802978
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Ilość portów HDMI: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2109456
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2109456
AMD FreeSync: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2109456
NVIDIA G-SYNC: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Wi-Fi: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
System formatu sygnału cyfrowego: Nieobsługiwany
Przewodowa sieć LAN: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast
Standard VESA: Tak
Zakres kąta nachylenia: -2 - 21°
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Kolor produktu: Czarny
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Standard gamy kolorów: NTSC
Wbudowane głośniki: Nie
Wysokość (bez podstawy): 320,4 mm
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Regulacja wysokości: Nie
Waga (bez podstawy): 2 kg
HDMI: Tak
Wbudowany mikrofon: Nie
Szerokość (bez podstawy): 540,7 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ matrycy: IPS
Długość przekątnej ekranu (cm): 60 cm
Wysokość opakowania: 100 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Przekątna ekranu: 24"
Głębokość opakowania: 363 mm
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Waga wraz z opakowaniem: 3,8 kg
Wbudowany USB hub: Nie
Szerokość opakowania: 636 mm
Wyjście na słuchawki: Nie
Wersja HDMI: 1.4
OSD: Nie
Kształt ekranu: Płaski
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Podświetlenie LED: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Przewody: HDMI,Zasilanie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Typ HD: Full HD
Technologia wyświetlacza: LCD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 15 kWh
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Waga (z podstawą): 2,4 kg
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Wysokość urządzenia (z podstawą): 428,5 mm
Pobór mocy: 15 W
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,7 mm
Pobór mocy (max): 25 W
Głębokość urządzenia (z podstawą): 175,1 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 383 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Pobór mocy (max): | 25 W |
| Pobór mocy: | 15 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540,7 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 175,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 428,5 mm |
| Waga (bez podstawy): | 2 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 540,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 36,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 320,4 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 100 mm |
| Szerokość opakowania: | 636 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3,8 kg |
| Głębokość opakowania: | 363 mm |
| Przewody: | HDMI,Zasilanie |
| Długość kabla zasilającego: | 1,5 m |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów: | NTSC |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60 cm |
| Typ HD: | Full HD |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Contrast |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -2 - 21° |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| OSD: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| System formatu sygnału cyfrowego: | Nieobsługiwany |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2109456 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.