Strona główna » Monitory » MONITOR SAMSUNG LED 24" LS24D300GAUXEN 100Hz
MONITOR SAMSUNG LED 24" LS24D300GAUXEN 100Hz
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONSA1MON0231
Kod producenta: LS24D300GAUXEN
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8806095802978
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Ilość portów HDMI: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2109456
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
AMD FreeSync: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
NVIDIA G-SYNC: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Wi-Fi: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
System formatu sygnału cyfrowego: Nieobsługiwany
Przewodowa sieć LAN: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast
Standard VESA: Tak
Zakres kąta nachylenia: -2 - 21°
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Kolor produktu: Czarny
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Standard gamy kolorów: NTSC
Wbudowane głośniki: Nie
Wysokość (bez podstawy): 320,4 mm
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Regulacja wysokości: Nie
Waga (bez podstawy): 2 kg
HDMI: Tak
Wbudowany mikrofon: Nie
Szerokość (bez podstawy): 540,7 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ matrycy: IPS
Długość przekątnej ekranu (cm): 60 cm
Wysokość opakowania: 100 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Przekątna ekranu: 24"
Głębokość opakowania: 363 mm
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Waga wraz z opakowaniem: 3,8 kg
Wbudowany USB hub: Nie
Szerokość opakowania: 636 mm
Wyjście na słuchawki: Nie
Wersja HDMI: 1.4
OSD: Nie
Kształt ekranu: Płaski
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Podświetlenie LED: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Przewody: HDMI,Zasilanie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Typ HD: Full HD
Technologia wyświetlacza: LCD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 15 kWh
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Waga (z podstawą): 2,4 kg
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Wysokość urządzenia (z podstawą): 428,5 mm
Pobór mocy: 15 W
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,7 mm
Pobór mocy (max): 25 W
Głębokość urządzenia (z podstawą): 175,1 mm
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Pozycjonowanie na rynku:Biznes
Kolor produktu:Czarny
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Pobór mocy (max):25 W
Pobór mocy:15 W
Tryb wyłączenia:0,3 W
Waga (z podstawą):2,4 kg
Waga (bez podstawy):2 kg
Przewodowa sieć LAN:Nie
Wi-Fi:Nie
AMD FreeSync:Nie
NVIDIA G-SYNC:Nie
Wysokość opakowania:100 mm
Szerokość opakowania:636 mm
Waga wraz z opakowaniem:3,8 kg
Głębokość opakowania:363 mm
Przewody:HDMI,Zasilanie
Standard gamy kolorów:NTSC
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Ekran dotykowy:Nie
Kąt widzenia w poziomie:178°
Kąt widzenia (pionowy):178°
Podświetlenie LED:Nie
Kształt ekranu:Płaski
Przekątna ekranu:24"
Natywna proporcja obrazu:16:9
Rozdzielczość:1920 x 1080 px
Typ matrycy:IPS
Technologia wyświetlacza:LCD
Typ HD:Full HD
Pokrycie NTSC (typowe):72%
Wbudowane głośniki:Nie
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Wbudowany mikrofon:Nie