Strona główna » Monitory » Monitor LG 27" UltraGear 27GS85Q-B Nano IPS QHD 200Hz 2xHDMI DP 3xUSB
Monitor LG 27" UltraGear 27GS85Q-B Nano IPS QHD 200Hz 2xHDMI DP 3xUSBMonitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27
Monitor LG 27" UltraGear 27GS85Q-B Nano IPS QHD 200Hz 2xHDMI DP 3xUSB
Monitor LG 27
Monitor LG 27
Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLGLD2706H0
Kod producenta: 27GS85Q-B.AEU
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8806096087817
Waga z podstawą (kg): 6.20
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: UltraGear
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-A -> USB-B
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Typ matrycy: Nano IPS
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 467 x 253,7
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:UltraGear
Przekątna ekranu:27.00 cali
Typ matrycy:Nano IPS
Technologia podświetlania:LED
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.233 mm
Czas reakcji matrycy:1.000 ms
Jasność matrycy:400 cd/m2
Kontrast statyczny:1000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Obsługa G-Sync:Tak
Obsługa FreeSync:Tak
Obsługa Adaptive Sync:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:98% (DCI-P3)