Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2204O0
Kod producenta: MB229CF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387387658
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: C-Clamp Arm, L-shaped Screwdriver
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 487 x 318 x 22
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Z-axis Adjust.:Extend / Retract 0~144mm
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 487 x 722 x 301
Wielkość plamki: 0.248 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.00
Waga bez podstawy (kg): 2.20
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Regulacja wysokości: Tak - 180mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 13.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1517 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 13.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | C-Clamp Arm, L-shaped Screwdriver |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 487 x 722 x 301 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 487 x 318 x 22 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.20 |
| Informacje dodatkowe: | Z-axis Adjust.:Extend / Retract 0~144mm |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.