Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD270750
Kod producenta: 27M2C5500W/00
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 8712581799540
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 119,3% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30–230 kHz, DP: 30–255
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48–144 Hz, DP: 48–240
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 606 x 370 x 108
Typ matrycy: VA
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: TUV-Bauart
Kolor obudowy: Ciemnoszary (Dark grey)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 606 x 527 x 230
Informacje dodatkowe: Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 30000 godzin, z wyjątkiem podświetlenia
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.25
Waga bez podstawy (kg): 5.00
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: B-Line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 25.90 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1526 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | B-Line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48–144 Hz, DP: 48–240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-Bauart |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 119,3% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 25.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 606 x 527 x 230 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 606 x 370 x 108 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.25 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30–230 kHz, DP: 30–255 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.00 |
| Informacje dodatkowe: | Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 30000 godzin, z wyjątkiem podświetlenia |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.