Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONDELMON0259
Kod producenta: 210-BRDV
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 5397184962435
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Ekran matowy: Tak
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 110 kHz
Kensington Lock: Tak
Regulowana wysokość (max): 13 cm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21°
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Podstawa dołączona: Tak
Głębokość (bez podstawy): 53,5 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Ilość DisplayPort: 1
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Wysokość (bez podstawy): 324,2 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Waga (bez podstawy): 2,81 kg
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Ilość portów HDMI: 1
Technologia wyświetlacza: LCD
Pozycjonowanie na rynku: Biuro
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Szerokość (bez podstawy): 538,6 mm
Typ podświetlacza: Edge LED
AMD FreeSync: Nie
Technologia Dell ComfortView: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 6,56 kg
Obsługiwane tryby wideo: 576p,720p,1080p,480p
NVIDIA G-SYNC: Nie
Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): Tak
Wersja DisplayPort: 1.2
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Standard VESA: Tak
Szerokość ramki (góra): 5,8 mm
Wersja HDMI: 1.4
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Kolor produktu: Czarny
Szerokość ramki (bok): 5,8 mm
Gęstość pikseli: 93 ppi
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Wbudowane głośniki: Tak
Szerokość ramki (dół): 1,74 cm
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Regulacja wysokości: Tak
Rozmiar obrazu (w poprzek): 60,5 cm
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 12 kWh
Typ matrycy: IPS
Wersja HDCP: 1.4
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Przekątna ekranu: 23,8"
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Przednia osłona: Czarny
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
HDMI: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Podświetlenie LED: Tak
Pobór mocy: 12,1 W
Obracany: -173 - 173°
Ilość głośników: 2
Pobór mocy (max): 28,5 W
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Przewody: HDMI
Karta gwarancyjna: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak,Windows 10,Windows 11
Kolor nóżek: Czarny
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,EPEAT Gold,TCO,EPEAT Climate +
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Twardość powierzchni: 3H
Typ HD: Full HD
Diody LED: Tak
HDCP: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Nie zawiera: Rtęci,PVC/BFR,Arsenowy
Oś obrotu: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 5000 m
Certyfikaty zgodności: RoHS
OSD: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Obrotowe: Tak
Waga (z podstawą): 4,31 kg
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Zasięg skanowania (długość): 50 - 100 Hz
Wysokość urządzenia (z podstawą): 485,8 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2193019
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Szerokość urządzenia (z podstawą): 538,6 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2193019
Regulacja pochylenia: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA),1280 x 720 (HD 720),640 x 480 (VGA),1920 x 1080 (HD 1080),720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1600 x 900,1152 x 864 (XGA+),1024 x 768 (XGA)
Głębokość urządzenia (z podstawą): 211,6 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 551 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biuro |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 12 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Pobór mocy (max): | 28,5 W |
| Pobór mocy: | 12,1 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 211,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 538,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 485,8 mm |
| Waga (bez podstawy): | 2,81 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 538,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 324,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 53,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,31 kg |
| Szerokość ramki (dół): | 1,74 cm |
| Szerokość ramki (góra): | 5,8 mm |
| Szerokość ramki (bok): | 5,8 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Tak,Windows 10,Windows 11 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,56 kg |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Przewody: | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 8 ms |
| Ekran matowy: | Tak |
| Technologia Dell ComfortView: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Obsługiwane tryby wideo: | 576p,720p,1080p,480p |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozmiar obrazu (w poprzek): | 60,5 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 5 ms |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 800 x 600 (SVGA),1280 x 720 (HD 720),640 x 480 (VGA),1920 x 1080 (HD 1080),720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1600 x 900,1152 x 864 (XGA+),1024 x 768 (XGA) |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 110 kHz |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Zasięg skanowania (długość): | 50 - 100 Hz |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 13 cm |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| OSD: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Obracany: | -173 - 173° |
| Obrotowe: | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,EPEAT Gold,TCO,EPEAT Climate + |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2193019 |
| Nie zawiera: | Rtęci,PVC/BFR,Arsenowy |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.