Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD270640
Kod producenta: 90LM08G0-B01A70
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4711081927150
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x (399~509) x 235
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wbudowany zasilacz: Nie
Informacje dodatkowe: Zakrzywiony ekran: 2900R
Waga z podstawą (kg): 5.50
Waga bez podstawy (kg): 3.06
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ROG Strix
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -25° / +25°
Nasycenie kolorów: 120% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 33~216 | DP: 33~255
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~170
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 170
Format obrazu: 16:9
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 170 Hz
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 368 x 74
Częstotliwość odchylania poziomego: DP: 33~255 KHz (H) / 48~170 Hz (V)
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Normy spełniane przez monitor: CE
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, kabel DisplayPort
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 33~216 KHz (H) / 48~144 Hz (V)
Typ matrycy: Fast IPS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2158 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Strix |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 120% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.00 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 170 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~144 | DP: 48~170 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 33~216 | DP: 33~255 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający, kabel DisplayPort |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x (399~509) x 235 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 368 x 74 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.06 |
| Informacje dodatkowe: | Zakrzywiony ekran: 2900R |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.