Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD270140
Kod producenta: 63A9GAT1EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196380977527
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 363,5 x 50
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: TUV
Informacje dodatkowe: Modular Soundbar Support
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 545,4 x 204,5
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.30
Waga bez podstawy (kg): 5.30
Kontrast dynamiczny: 3000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2137 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 3000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB-C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 545,4 x 204,5 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 363,5 x 50 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.30 |
| Informacje dodatkowe: | Modular Soundbar Support |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.