Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONHP-MON0181
Kod producenta: 94C19E9#ABB
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 197498936918
Wysokość opakowania: 399 mm
HDCP: Tak
Typ matrycy: IPS
Głębokość opakowania: 121 mm
Zasięg skanowania (długość): 48 - 100 Hz
Przekątna ekranu: 23,8"
Waga wraz z opakowaniem: 6,19 kg
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Szerokość opakowania: 610 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 1024 (SXGA),1440 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,720 x 400,1024 x 768 (XGA),1280 x 800,800 x 600 (SVGA),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+)
Wersja HDMI: 1.4
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 113 kHz
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Gęstość pikseli: 93 ppi
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 10000000:1
Paleta barw: 99%
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Rozmiar plamki: 0,28 x 0,28 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 - 80%
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Kształt ekranu: Płaski
Technologia wyświetlacza: LCD
Przewody: HDMI,Prąd przemienny
Typ podświetlacza: Edge LED
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 15 kWh
Typ HD: Full HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1832029
Ekran dotykowy: Nie
Odłączana podstawa: Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1832029
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Pobór mocy: 16 W
Podstawa dołączona: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Pobór mocy (max): 20 W
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Waga (z podstawą): 3,45 kg
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wskaźnik zamglenia: 25%
Wysokość urządzenia (z podstawą): 459,8 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Szerokość urządzenia (z podstawą): 535,8 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Standard gamy kolorów: sRGB
Głębokość urządzenia (z podstawą): 202,2 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Zasilacz w zestawie: Tak
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
HDMI: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Głębia kolorów: 8 bit
Pozycjonowanie na rynku: Dom
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Ekran matowy: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Głębokość produktu: 34 mm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 25°
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Szerokość produktu: 535,8 mm
Głębokość (bez podstawy): 34 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wysokość produktu: 315,6 mm
Wysokość (bez podstawy): 315,6 mm
Kolor nóżek: Srebrny
Waga produktu: 3,45 kg
Szerokość (bez podstawy): 535,8 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kolor produktu: Srebrny
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Twardość powierzchni: 3H
Regulacja wysokości: Tak,10 cm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 623 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Kolor nóżek: | Srebrny |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1832029 |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy: | 16 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 15 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy (max): | 20 W |
| Szerokość (bez podstawy): | 535,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 34 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 315,6 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,45 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 202,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 459,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 535,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 121 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,19 kg |
| Wysokość opakowania: | 399 mm |
| Szerokość opakowania: | 610 mm |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Ekran matowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Wskaźnik zamglenia: | 25% |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Paleta barw: | 99% |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1280 x 1024 (SXGA),1440 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,720 x 400,1024 x 768 (XGA),1280 x 800,800 x 600 (SVGA),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 113 kHz |
| Rozmiar plamki: | 0,28 x 0,28 mm |
| Zasięg skanowania (długość): | 48 - 100 Hz |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 10000000:1 |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak,10 cm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 25° |
| HDMI: | Tak |
| HDCP: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Waga produktu: | 3,45 kg |
| Szerokość produktu: | 535,8 mm |
| Wysokość produktu: | 315,6 mm |
| Głębokość produktu: | 34 mm |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.