Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONHP-MON0163
Kod producenta: 6N4E2AA#ABB
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 196786297373
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 85 kHz
Głębokość urządzenia (z podstawą): 46,4 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Kensington Lock: Tak
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ilość DisplayPort: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Ilość portów HDMI: 1
Pobór mocy: 30 W
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
AMD FreeSync: Nie
Pobór mocy (max): 50 W
NVIDIA G-SYNC: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Waga produktu: 6,96 kg
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Standard VESA: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Wbudowane głośniki: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Regulacja wysokości: 15 cm,Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Typ matrycy: IPS
Ekran matowy: Tak
Przekątna ekranu: 27"
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Wersja DisplayPort: 1.2
Wersja HDMI: 1.4
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Paleta barw: 99%
Jasność wyświetlacza (szczytowa): 300 cd/m2
Rozmiar plamki: 0,31 x 0,31 mm
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Kształt ekranu: Płaski
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Natywna proporcja obrazu: 16:9
HDMI: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Typ HD: Full HD
Obracany: -45 - 45°
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wbudowany USB hub: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Oś obrotu: Tak
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Obrotowe: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Zasięg skanowania (długość): 50 - 75 Hz
Waga (z podstawą): 6,96 kg
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Wysokość urządzenia (z podstawą): 363,2 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1600 x 900,720 x 400,1440 x 900 (WXGA+),1024 x 768 (XGA),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),800 x 600 (SVGA)
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611,7 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 793 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Pobór mocy: | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max): | 50 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 363,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 46,4 mm |
| Waga (z podstawą): | 6,96 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Typ HD: | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa): | 300 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Paleta barw: | 99% |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 85 kHz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1600 x 900,720 x 400,1440 x 900 (WXGA+),1024 x 768 (XGA),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),800 x 600 (SVGA) |
| Rozmiar plamki: | 0,31 x 0,31 mm |
| Zasięg skanowania (długość): | 50 - 75 Hz |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Obracany: | -45 - 45° |
| Regulacja wysokości: | 15 cm,Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Obrotowe: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Typu B |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Waga produktu: | 6,96 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.