Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONDELMON0241
Kod producenta: 210-BMGC
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 5397184821749
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Maksymalne zasilanie USB: 15 W
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21°
Technologia wyświetlacza: LCD
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB typu C downstream: 1
Głębokość (bez podstawy): 50 mm
Typ podświetlacza: LED
AMD FreeSync: Nie
Liczba portów USB Typu-B (ilość): 1
Wysokość (bez podstawy): 354,7 mm
Obsługiwane tryby wideo: 720p,576p,1080p,480p
NVIDIA G-SYNC: Nie
Wersja HDCP: 1.4
Waga (bez podstawy): 4,03 kg
Stojak dołączony: Tak
Standard VESA: Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Szerokość (bez podstawy): 610,7 mm
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Kolor produktu: Czarny
HDMI: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 8,47 kg
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Wbudowane głośniki: Nie
Ilość portów USB Typu A downstream: 3
Wersja DisplayPort: 1.2
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Regulacja wysokości: 15 cm,Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wersja HDMI: 1.4
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Typ matrycy: IPS
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Gęstość pikseli: 81,57 ppi
Przekątna ekranu: 27"
Obracany: -45 - 45°
Rozmiar plamki: 0,3114 x 0,3114 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 16 kWh
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Długość kabla USB: 1,8 m
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Przednia osłona: Czarny
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Prąd wejściowy: 1.5 A
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Pobór mocy: 15,8 W
Kolor nóżek: Szary
Przewody: Prąd przemienny,USB,DisplayPort
Pobór mocy (max): 74 W
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Twardość powierzchni: 3H
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO,ENERGY STAR,TÜV mark,RoHS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak,Windows 10
HDCP: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wbudowany USB hub: Tak
Typ HD: Full HD
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Diody LED: Tak
Wyście mocy ac: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Podstawa dołączona: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Oś obrotu: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Zasilanie USB: Tak
OSD: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 5000 m
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Obrotowe: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Nie zawiera: PVC/BFR,Arsenowy,Rtęci
Zasięg skanowania (długość): 48 - 76 Hz
Waga (z podstawą): 5,7 kg
Technologia Dell ComfortView: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Wysokość urządzenia (z podstawą): 384,6 mm
Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,640 x 480 (VGA),1600 x 900,1280 x 720 (HD 720),1152 x 864 (XGA+),800 x 600 (SVGA)
Szerokość urządzenia (z podstawą): 610,7 mm
Szerokość ramki (góra): 6,4 mm
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 83 kHz
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192,3 mm
Szerokość ramki (bok): 6,4 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Kensington Lock: Tak
Szerokość ramki (dół): 1,2 cm
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,8 cm
Ilość DisplayPort: 1
Rozmiar obrazu (w poprzek): 68,6 cm
Ekran matowy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 842 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Szerokość ramki (dół): | 1,2 cm |
| Szerokość (bez podstawy): | 610,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 384,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 610,7 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 5000 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Tak,Windows 10 |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | MacOS |
| Długość kabla USB: | 1,8 m |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,47 kg |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB,DisplayPort |
| Rozmiar obrazu (w poprzek): | 68,6 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 59,8 cm |
| Kolor nóżek: | Szary |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Prąd wejściowy: | 1.5 A |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 16 kWh |
| Pobór mocy: | 15,8 W |
| Pobór mocy (max): | 74 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Waga (bez podstawy): | 4,03 kg |
| Szerokość ramki (góra): | 6,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 354,7 mm |
| Szerokość ramki (bok): | 6,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 50 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,7 kg |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Typ HD: | Full HD |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 5 ms |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 8 ms |
| Gęstość pikseli: | 81,57 ppi |
| Technologia Dell ComfortView: | Tak |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 720p,576p,1080p,480p |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 33,6 cm |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1024 x 768 (XGA),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,640 x 480 (VGA),1600 x 900,1280 x 720 (HD 720),1152 x 864 (XGA+),800 x 600 (SVGA) |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 83 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Zasięg skanowania (długość): | 48 - 76 Hz |
| Rozmiar plamki: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Regulacja wysokości: | 15 cm,Tak |
| OSD: | Tak |
| Obracany: | -45 - 45° |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Standard VESA: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 3 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB: | 15 W |
| Ilość portów USB typu C downstream: | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość): | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): | Tak |
| Nie zawiera: | PVC/BFR,Arsenowy,Rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO,ENERGY STAR,TÜV mark,RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.