Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD160020
Kod producenta: VA1655
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907013795
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Normy spełniane przez monitor: ErP
Częstotliwość odchylania pionowego: mini HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | Type C: 50 ~ 75
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 359 x 227 x 17
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,2 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 0.70
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 800 :1
Złącza zewn.: USB Type-C x2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 0.8W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Pobór energii (podczas pracy): 7.30 W
Kąt widzenia poziomy (H): 170.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 170.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 7.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: mini HDMI to HDMI Cable (v1.4; Male-Male), USB Type-C Cable (Male-Male),
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): mini HDMI (v1.4): 15 ~ 82 | Type C: 24 ~ 82
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): mini HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | Type C: 50 ~ 75
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Informacje dodatkowe: Blue Light Filter
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Gwarancja producenta: 24
Częstotliwość odchylania poziomego: mini HDMI (v1.4): 15 ~ 82 | Type C: 24 ~ 82
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 745 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 7.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 800 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | mini HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | Type C: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | mini HDMI (v1.4): 15 ~ 82 | Type C: 24 ~ 82 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,2 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 170.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ErP |
| Złącza zewn.: | USB Type-C x2 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 0.8W |
| Pobór energii (podczas pracy): | 7.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wyposażenie dodatkowe: | mini HDMI to HDMI Cable (v1.4; Male-Male), USB Type-C Cable (Male-Male), |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 359 x 227 x 17 |
| Waga z podstawą (kg): | 0.70 |
| Informacje dodatkowe: | Blue Light Filter |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | mini HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | Type C: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | mini HDMI (v1.4): 15 ~ 82 | Type C: 24 ~ 82 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.