Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD270160
Kod producenta: VX2780J-2K
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 0766907021981
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Informacje dodatkowe: Powłoka ekranu: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 617 x 421,24 ~ 551,23 x 228
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.40
Waga bez podstawy (kg): 4.40
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Nasycenie kolorów: 131% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 170 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 170
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +20°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 617 x 366 x 48
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1411 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 170 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 131% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 617 x 421,24 ~ 551,23 x 228 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 617 x 366 x 48 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.40 |
| Informacje dodatkowe: | Powłoka ekranu: Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 170 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.