Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONXAOMON0007
Kod producenta: 54383
Stan magazynowy: 17 szt.
Kod EAN: 6941948701908
Szerokość urządzenia (z podstawą): 411,5 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 170 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1846166
Ilość DisplayPort: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1846166
Ilość portów HDMI: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1846166
Pozycjonowanie na rynku: Biuro
Standard VESA: Tak
Moc znamionowa: 24 W
Kolor produktu: Czarny
Czas reakcji: 6 ms
Wbudowane głośniki: Nie
Podstawa dołączona: Tak
Typ matrycy: IPS
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Przekątna ekranu: 23,8"
Standard gamy kolorów: sRGB
HDMI: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wbudowany USB hub: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Technologia wyświetlacza: LED
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Kształt ekranu: Płaski
Podświetlenie LED: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Typ HD: Full HD
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy: Nie
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Waga (z podstawą): 2,98 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą): 539,9 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 392 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Czas reakcji: | 6 ms |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Moc znamionowa: | 24 W |
| Standard VESA: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biuro |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 539,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 170 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,98 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 411,5 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Typ HD: | Full HD |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1846166 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.