Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MODLLD2702L0
Kod producenta: 210-BHTK
Stan magazynowy: 38 szt.
Kod EAN: 5397184821350
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.70
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, DisplayPort, DisplayPort na USB-C)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Informacje dodatkowe: Filtr światła niebieskiego
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 393,48 ~ 523,48 x 200
Wielkość plamki: 0.230 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1233 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.230 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, DisplayPort, DisplayPort na USB-C) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612 x 393,48 ~ 523,48 x 200 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.70 |
| Informacje dodatkowe: | Filtr światła niebieskiego |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.