Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD400010
Kod producenta: AG405UXC
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 4038986111294
Wyposażenie dodatkowe: Pilot
Głośniki: Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Przekątna ekranu: 40.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-120 | DP/USB-C: 48-144
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 944,1 x 477,7 ~ 627,7 x 312,4
Informacje dodatkowe: Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive sync (Freesync Premium after AMD
Wielkość plamki: 0.269 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 11.88
Waga bez podstawy (kg): 9.53
Kontrast dynamiczny: 8000000 :1
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AGON
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 45.00 W
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-160 | DP/USB-C: 30-220
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-120 | DP/USB-C: 48-144
Format obrazu: 21:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +21,5°
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 944,1 x 419,3 x 54,5
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-160 | DP/USB-C: 30-220
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2764 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AGON |
| Przekątna ekranu: | 40.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.269 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 8000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI: 48-120 | DP/USB-C: 48-144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI: 30-160 | DP/USB-C: 30-220 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Pilot |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 944,1 x 477,7 ~ 627,7 x 312,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 944,1 x 419,3 x 54,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 11.88 |
| Waga bez podstawy (kg): | 9.53 |
| Informacje dodatkowe: | Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive sync (Freesync Premium after AMD |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-120 | DP/USB-C: 48-144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-160 | DP/USB-C: 30-220 |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.