Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD3200F0
Kod producenta: VA3208-4K-HD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907027174
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, zasilacz + przewód, instrukcja
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 15 ~ 140 | DisplayPort (v1.4): 24 ~ 140
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 24 ~ 60 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 60
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Filtr niebieskiego światła
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,3 x 427,48 x 59,22
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: UkrSEPRO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 714.3 x 520,3 x 231
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 6.60
Waga bez podstawy (kg): 5.50
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Nasycenie kolorów: 104% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1461 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v2.0): 24 ~ 60 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v2.0): 15 ~ 140 | DisplayPort (v1.4): 24 ~ 140 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UkrSEPRO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 104% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, zasilacz + przewód, instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 714.3 x 520,3 x 231 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 714,3 x 427,48 x 59,22 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.50 |
| Informacje dodatkowe: | Filtr niebieskiego światła |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.