Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD271210
Kod producenta: XG27UCDMG
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387815243
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610,3 x 369,2 x 66
Typ matrycy: QD-OLED
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 26.50 cali
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Przekłamanie kolorów: delta E < 2
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 509,4 x 168,7
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.44
Waga bez podstawy (kg): 5.00
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: OLED
Rodzina: ROG Strix
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 80.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~590 | DP, USB-C: 30~590
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~240 | DP, USB-C: 48~240
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4898 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Strix |
| Przekątna ekranu: | 26.50 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Technologia podświetlania: | OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~240 | DP, USB-C: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~590 | DP, USB-C: 30~590 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 80.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 509,4 x 168,7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610,3 x 369,2 x 66 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.44 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.00 |
| Informacje dodatkowe: | Przekłamanie kolorów: delta E < 2 |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.