Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2702F0
Kod producenta: Modern MD272XPW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377090315
Nasycenie kolorów: 108% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Biały (White)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: Adaptive-Sync Support
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 362,5 x 57,5
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: CE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 413,3 x 200,8
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.85
Waga bez podstawy (kg): 3.90
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: Modern
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1028 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Modern |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (sRGB) |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,5 x 413,3 x 200,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,5 x 362,5 x 57,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.85 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.90 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive-Sync Support |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.