Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2705N0
Kod producenta: 90LM03I1-B01370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081212515
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~122 KHz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 30~75 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, HDMI, USB
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,4 x 427,3 x 56,1
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~122 KHz
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: 30~75 Hz
Dodatki multimedialne: Kamera
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,4 x (441,8 ~ 547,8) x 259
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.233 mm
Informacje dodatkowe: Low Blue Light
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.60
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.30 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1436 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 30~75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30~122 KHz |
| Dodatki multimedialne: | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający, HDMI, USB |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,4 x (441,8 ~ 547,8) x 259 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,4 x 427,3 x 56,1 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.60 |
| Informacje dodatkowe: | Low Blue Light |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.