Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50K0
Kod producenta: UAP-AC-SHD
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0817882020503
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Strona o towarze: https://www.ubnt.com
Wymiary [G x S x W] (mm): 220 x 220 x 48,1
Waga (kg): 0.700
Stan magazynu Wrocław: 1.00
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI Unifi Wave2 UAP-AC-SHD PoE+ 2,4/5GHz
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: - 2x Dual-Port, Dual-Polarity Antennas, 6 dBi each, 5GHz
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1447.95
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 25 dBm
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 25 dBi
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2318 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI Unifi Wave2 UAP-AC-SHD PoE+ 2,4/5GHz |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 25 dBm |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 25 dBi |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Waga (kg): | 0.700 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 220 x 48,1 |
| Informacje dodatkowe: | - 2x Dual-Port, Dual-Polarity Antennas, 6 dBi each, 5GHz |
| Strona o towarze: | https://www.ubnt.com |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 1.00 |
| Cena netto: | 1447.95 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI Unifi Wave2 UAP-AC-SHD PoE+ 2,4/5GHz |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 25 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 25 dBi |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 220 x 48,1 |
| Waga (kg): | 0.700 |
| Informacje dodatkowe: | - 2x Dual-Port, Dual-Polarity Antennas, 6 dBi each, 5GHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | https://www.ubnt.com |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.