Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0081
Kod producenta: TL-EAP113-OUTDOOR
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4895252503494
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 65 °C
Pobór mocy: 4,11 W
Przeznaczenie: Pręt, Ściana
Stopień ochrony IP: IP65
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Głębokość produktu: 46 mm
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Szerokość produktu: 214,9 mm
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Wysokość produktu: 37,7 mm
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Mapowanie VLAN
Kolor produktu: Biały
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Syslog: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
5 GHz: Nie
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 8
Obsługa PoE: Tak
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Dołączona antena: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
Ilość anten: 2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: HTTPS,64-bit WEP,152-bit WEP,WPA2-PSK,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,SSH,WPA-PSK,SNMPv2,SNMP
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Ilość sztuk: 1
Moc nadawcza (CE): 20 dBm
Certyfikaty zgodności: CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS
Moc nadawcza (FCC): 22 dBm
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Limit częstotliwości: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Funkcje anteny: Odłączana antena
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
Typ anteny: Zewnętrzny
Zakres napięcia DC: 48 V
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS,CE
6 GHz: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 181 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Moc nadawcza (FCC): | 22 dBm |
| 6 GHz: | Nie |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Mapowanie VLAN |
| Moc nadawcza (CE): | 20 dBm |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| 5 GHz: | Nie |
| Przeznaczenie: | Pręt, Ściana |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Pobór mocy: | 4,11 W |
| Zakres napięcia DC: | 48 V |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Szerokość produktu: | 214,9 mm |
| Głębokość produktu: | 46 mm |
| Wysokość produktu: | 37,7 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | HTTPS,64-bit WEP,152-bit WEP,WPA2-PSK,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,SSH,WPA-PSK,SNMPv2,SNMP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dołączona antena: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość anten: | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3 dBi |
| Funkcje anteny: | Odłączana antena |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS,CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.