Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLACC0059
Kod producenta: EAP235-WALL
Stan magazynowy: 16 szt.
Kod EAN: 6935364088972
Ilość wsparć SSID: 16
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Obsługa PoE: Tak
Typ anteny: Wewnętrzny
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Podpora kontroli przepływu: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Obsługa sieci VLAN: Tak
Sterowanie pasmem: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): Tak
Kensington Lock: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
IGMP snooping: Tak
Przeznaczenie: Ściana
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Poziom wzmocnienia anteny (max): 4 dBi
Moc nadawcza (CE): 20 - 23 dBm
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość anten: 2
Moc nadawcza (FCC): 21 dBm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Limit częstotliwości: Tak
Głębokość produktu: 86 mm
Serwer DHCP: Tak
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Szerokość produktu: 143 mm
Klient DHCP: Tak
Umieszczenie: Ściana
Wysokość produktu: 20 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af,IEEE 802.11a,IEEE 802.1x,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3at
Automatyczny wybór kanału: Tak
Kolor produktu: Biały
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Active PoE,Passive PoE
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
6 GHz: Nie
Filtrowanie adresów IP: Tak
Port wan: Ethernet (RJ-45)
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,SSH,SNMP,64-bit WEP,WPA-Enterprise,WPA2,SNMPv3,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,WPA-PSK,152-bit WEP,802.1x RADIUS,HTTPS
BeamForming: Tak
Diody LED: WLAN,Zasilanie,Status,Sieć WAN,LAN
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Rodzaj opakowania: Pudełko
Pełny dupleks: Tak
Ilość sztuk: 1
Automatyczne MDI/MDI-X: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Pobór mocy: 24,4 W
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
MIMO: Tak
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Mapowanie VLAN,Port-based VLAN
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Syslog: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Wysokość opakowania: 33 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1167 Mbit/s
Głębokość opakowania: 184 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Waga wraz z opakowaniem: 300 g
5 GHz: Tak
Szerokość opakowania: 117 mm
2,4 GHz: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 362 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pobór mocy: | 24,4 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 143 mm |
| Głębokość produktu: | 86 mm |
| Wysokość produktu: | 20 mm |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,SSH,SNMP,64-bit WEP,WPA-Enterprise,WPA2,SNMPv3,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,WPA-PSK,152-bit WEP,802.1x RADIUS,HTTPS |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| IGMP snooping: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Port wan: | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 4 dBi |
| Ilość anten: | 2 |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3af,IEEE 802.11a,IEEE 802.1x,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3at |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Pełny dupleks: | Tak |
| Podpora kontroli przepływu: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1167 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | WLAN,Zasilanie,Status,Sieć WAN,LAN |
| Przycisk reset: | Tak |
| Umieszczenie: | Ściana |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Moc nadawcza (FCC): | 21 dBm |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Mapowanie VLAN,Port-based VLAN |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Moc nadawcza (CE): | 20 - 23 dBm |
| 6 GHz: | Nie |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Active PoE,Passive PoE |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Ilość wsparć SSID: | 16 |
| Głębokość opakowania: | 184 mm |
| Wysokość opakowania: | 33 mm |
| Szerokość opakowania: | 117 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 300 g |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.