Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0084
Kod producenta: EAP683 UR
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8885020621938
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Syslog: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 220 mm
Zestaw do montażu: Tak
Szerokość produktu: 220 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 6000 Mbit/s
Wysokość produktu: 32,5 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 4804 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
5 GHz: Tak
Liczba użytkowników: 510 użyt.
2,4 GHz: Tak
Szybki roaming: Tak
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 1148 Mbit/s
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SNMPv2,HTTPS,SSH,SNMP,SNMPv3
Diody LED: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ostrzeżenia: Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Sterowanie pasmem: Tak
Airtime Fairness (ATF): Tak
MIMO: Tak
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Limit częstotliwości: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Automatyczny wybór kanału: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres napięcia DC: 12 V
Typ anteny: Wewnętrzny
6 GHz: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
BeamForming: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 871 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac |
| 5 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 4804 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Szybki roaming: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 6000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 1148 Mbit/s |
| 6 GHz: | Nie |
| BeamForming: | Tak |
| Airtime Fairness (ATF): | Tak |
| Liczba użytkowników: | 510 użyt. |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Diody LED: | Tak |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Wysokość produktu: | 32,5 mm |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | SNMPv2,HTTPS,SSH,SNMP,SNMPv3 |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.