Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPRUBZ4610
Kod producenta: EAP115-Wall V1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364093457
Moc wyjściowa: CE:<15dBm
Zysk anteny bezprzewodowej: 1,8 dBi
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M RJ-45 LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Mapowanie SSID do VLAN
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 86,8 x 86,8 x 30,2 mm
Informacje dodatkowe: Watchdog
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 167 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE:<15dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 1,8 dBi |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M RJ-45 LAN |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 86,8 x 86,8 x 30,2 mm |
| Informacje dodatkowe: | Watchdog |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.