Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0111
Kod producenta: Deco X50(2-pack)
Stan magazynowy: 23 szt.
Kod EAN: 4897098687079
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kontrola rodzicielska: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Technologia Inteligent mesh: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Liczba rdzeni procesora: 2
Ilość anten: 2
Taktowanie procesora: 1 GHz
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Głębokość produktu: 110 mm
Klient DHCP: Tak
Szerokość produktu: 110 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
Wysokość produktu: 114 mm
Kolor produktu: Biały
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Kolor obudowy: Biały
Przekierowanie portów: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3-PSK,WPA-PSK,WPA2-PSK
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85171800
Kabel Ethernet: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Prąd wyjściowy adaptera AC: 1,5 A
Aktualizowanie oprogramowania przez: Sieć
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 12 V
Certyfikaty zgodności: CE,RoHS
VLAN tagowany: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Proxy IGMP: Tak
Wysokość opakowania: 125 mm
Compliance certificates: CE,RoHS
Głębokość opakowania: 240 mm
IGMP snooping: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,61 kg
Moc nadawania: CE:
Szerokość opakowania: 314 mm
BeamForming: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Funkcje kontroli rodzicielskiej: Profile specjalne, Kontrola czasu, Raporty tygodniowe/miesięczne
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Liczba urządzeń w zestawie: 2 szt.
Typ anteny: Wewnętrzny
Liczba dołączonych adapterów: 2 szt.
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,CE
Kabel sieciowy: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 635 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcje kontroli rodzicielskiej: | Profile specjalne, Kontrola czasu, Raporty tygodniowe/miesięczne |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Ilość anten: | 2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Moc nadawania: | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz) |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 1,5 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 12 V |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Szerokość produktu: | 110 mm |
| Wysokość produktu: | 114 mm |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Liczba dołączonych adapterów: | 2 szt. |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a |
| Proxy IGMP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,CE |
| Taktowanie procesora: | 1 GHz |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Aktualizowanie oprogramowania przez: | Sieć |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA3-PSK,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| IGMP snooping: | Tak |
| VLAN tagowany: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85171800 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Compliance certificates: | CE,RoHS |
| Głębokość opakowania: | 240 mm |
| Wysokość opakowania: | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,61 kg |
| Szerokość opakowania: | 314 mm |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 2 szt. |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | CE,RoHS |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.