Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0138
Kod producenta: Archer BE230
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4895252503685
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Obsługuje VPN: • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP VPN Server • WireGuard VPN Server
Kontrola rodzicielska: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Technologia Inteligent mesh: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Typ połączenia WAN: RJ-45
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Gniazdo karty SIM: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Ethernet WAN: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość anten: 4
Przewodowa sieć LAN: Tak
Port USB: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Kolor produktu: Czarny
Serwer DHCP: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 2882 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 688 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 2882 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
Firewall: Tak
Liczba strumieni danych: 4x4
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie DDoS: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Modulacja: OFDMA,4096-QAM
Wbudowany serwer FTP: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-Enterprise,WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2
Wyzwalanie portów: Tak
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Napięcie operacyjne: 12 V
Obsługa Samby (pamięć masowa): Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Wbudowany wyłącznik: Tak
Serwer medialny: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 406 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP VPN Server • WireGuard VPN Server |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise,WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2 |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Zabezpieczenie DDoS: | Tak |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Liczba strumieni danych: | 4x4 |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Wbudowany serwer FTP: | Tak |
| Serwer medialny: | Tak |
| Obsługa Samby (pamięć masowa): | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 2882 Mbit/s |
| Modulacja: | OFDMA,4096-QAM |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 688 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 2882 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Port USB: | Tak |
| Ilość anten: | 4 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.