Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILTPLACC0055
Kod producenta: EAP230-Wall
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 6935364089481
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
5 GHz: Tak
Przeznaczenie: Ściana
2,4 GHz: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ilość wsparć SSID: 16
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Obsługa PoE: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Głębokość produktu: 86,8 mm
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Szerokość produktu: 86,8 mm
Obsługa sieci VLAN: Tak
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Wysokość produktu: 30,2 mm
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Kolor produktu: Biały
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3,6 dBi
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Certyfikaty: CE, RoHS
Ilość anten: 2
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af,IEEE 802.11g,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Sterowanie pasmem: Tak
Przycisk reset: Tak
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Moc nadawcza (CE): 20 - 23 dBm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,64-bit WEP,SNMP,152-bit WEP,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,WPA-PSK,SNMPv2
Limit częstotliwości: Tak
Diody LED: Operacje
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Umieszczenie: W ścianie
Ilość sztuk: 2
Automatyczny wybór kanału: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
6 GHz: Nie
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Port wan: Ethernet (RJ-45)
MIMO: Tak
BeamForming: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Certyfikaty zgodności: CE,RoHS
Pobór mocy: 9 W
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Wysokość opakowania: 47 mm
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Port-based VLAN,Mapowanie VLAN
Głębokość opakowania: 130 mm
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Waga wraz z opakowaniem: 210 g
Pobór mocy (max): 25,5 W
Szerokość opakowania: 118 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Syslog: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zestaw do montażu: Tak
Typ anteny: Wewnętrzny
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1167 Mbit/s
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 318 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Ilość wsparć SSID: | 16 |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH v2: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3,6 dBi |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3af,IEEE 802.11g,IEEE 802.3at,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| 5 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1167 Mbit/s |
| Moc nadawcza (CE): | 20 - 23 dBm |
| Diody LED: | Operacje |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Ilość anten: | 2 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umieszczenie: | W ścianie |
| Pobór mocy: | 9 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 86,8 mm |
| Wysokość produktu: | 30,2 mm |
| Szerokość produktu: | 86,8 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,64-bit WEP,SNMP,152-bit WEP,128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,WPA-PSK,SNMPv2 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Certyfikaty zgodności: | CE,RoHS |
| MIMO: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| BeamForming: | Tak |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Port-based VLAN,Mapowanie VLAN |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| 6 GHz: | Nie |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Pobór mocy (max): | 25,5 W |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Głębokość opakowania: | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 210 g |
| Szerokość opakowania: | 118 mm |
| Wysokość opakowania: | 47 mm |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Port wan: | Ethernet (RJ-45) |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ilość sztuk: | 2 |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.