Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0142
Kod producenta: DECO X50-POE(1-PACK)
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 4897098689844
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s
Kontrola rodzicielska: Tak
Głębokość produktu: 154 mm
Szerokość produktu: 154 mm
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Wysokość produktu: 68,6 mm
Technologia Inteligent mesh: Tak
Kolor produktu: Biały
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Serwer DHCP: Tak
Typ produktu: Mesh router
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Kabel Ethernet: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,WPA,WPA3
Obsługuje aplikcje sterujące: TP-Link Deco
MIMO: Tak
VLAN tagowany: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Proxy IGMP: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Wsparcie systemu Chmury: TP-Link ID
Wysokość opakowania: 166 mm
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 13,Android 7.0,Android 7.0,Android 7.0,iOS 10.0,iOS 11.0,iOS 11.0,Android 6.0,iOS 12,Android 8.0,Android 8.0,iOS 9.0,iOS 9.0,iOS 9.0,iOS 9.0,Android 9.0,Android 5.0,Android 5.0,iOS 13,iOS 15,iOS 14,iOS 14
Głębokość opakowania: 197 mm
IGMP snooping: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,15 kg
Maksymalny zasięg: 230 m2
Szerokość opakowania: 194 mm
Funkcje kontroli rodzicielskiej: Na dobranoc, Filtr zawartości, Profile specjalne, Czas dla rodziny, Time rewards, Raporty tygodniowe/miesięczne
Liczba urządzeń w zestawie: 1 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Dynamiczny adres IP: Tak
Typ anteny: Wewnętrzny
Kabel sieciowy: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Stałe IP: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługa PoE: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 582 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | iOS 13,Android 7.0,Android 7.0,Android 7.0,iOS 10.0,iOS 11.0,iOS 11.0,Android 6.0,iOS 12,Android 8.0,Android 8.0,iOS 9.0,iOS 9.0,iOS 9.0,iOS 9.0,Android 9.0,Android 5.0,Android 5.0,iOS 13,iOS 15,iOS 14,iOS 14 |
| MIMO: | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Wsparcie systemu Chmury: | TP-Link ID |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej: | Na dobranoc, Filtr zawartości, Profile specjalne, Czas dla rodziny, Time rewards, Raporty tygodniowe/miesięczne |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Maksymalny zasięg: | 230 m2 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Typ produktu: | Mesh router |
| Kolor produktu: | Biały |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Szerokość produktu: | 154 mm |
| Wysokość produktu: | 68,6 mm |
| Głębokość produktu: | 154 mm |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 1 szt. |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Proxy IGMP: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,WPA,WPA3 |
| VLAN tagowany: | Tak |
| Stałe IP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| IGMP snooping: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługuje aplikcje sterujące: | TP-Link Deco |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 194 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,15 kg |
| Głębokość opakowania: | 197 mm |
| Wysokość opakowania: | 166 mm |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.