Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKBA08C0
Kod producenta: PPS-1050FC-A3
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 0753263078148
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 87,5A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: PCI-E 16-pin x 1
Waga (kg): 3.000
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1050 W
Informacje dodatkowe: Pełne zarządzanie kablami
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: 16 PIN PCIe GEN5: 600, SATA: 3x 550/100/100/100, MOLEX: 550/100/100/100
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 971 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1050 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 87,5A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A |
| Wtyczka zasilania: | PCI-E 16-pin x 1 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Długość kabli: | 16 PIN PCIe GEN5: 600, SATA: 3x 550/100/100/100, MOLEX: 550/100/100/100 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 3.000 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Pełne zarządzanie kablami |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.