Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA0830
Kod producenta: TPS-700S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263076502
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 3
Waga (kg): 1.740
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 700 W
Informacje dodatkowe: PFC: Active PFC (0.9)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: 150 / 500 / 650 mm
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Natężenia zasilacza: +5V: 17A; +3,3V: 19A; +12V1: 54A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 87
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 330 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 700 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 17A; +3,3V: 19A; +12V1: 54A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 3 |
| Długość kabli: | 150 / 500 / 650 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Waga (kg): | 1.740 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | PFC: Active PFC (0.9) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.