Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA14D0
Kod producenta: BN293
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052186343
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, CB, TÜV, FCC, cTUVus, BSMI, CU (Russia), CCC
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Max. długość przewodów: 95
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Maks. głośność: 21.6 dB
Natężenia zasilacza: -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3
Złącza zasilacza: PATA 4-pin x 3
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 2.050
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 92% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 358 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 92% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Złącza zasilacza: | PATA 4-pin x 3 |
| Długość kabli: | Max. długość przewodów: 95 |
| Maks. głośność: | 21.6 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 2.050 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, CB, TÜV, FCC, cTUVus, BSMI, CU (Russia), CCC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.